پرواز شركت هواپيمايي كيش در مسير مشهد-آبادان برقرار شد

مدير فرودگاه بين المللي آيت الله جمي آبادان از برقراري پرواز شركت هواپيمايي كيش در مسير مشهد - آبادان و برعكس خبر داد. ارسال مي كنيد. به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري ˈ محمدرضا رضايي ˈ  به استقبال از پروازهاي آبادان- مشهد اشاره كرد و گفت: شركت هواپيمايي كيش در برنامه تابستاني اقدام به برقراري پرواز در مسير مشهد- آبادان و برعكس در روزهاي شنبه هر هفته با هواپيماي MD 80 به صورت برنامه اي كرد. وي اظهار كرد: شركت هواپيمايي كيش تا پيش از اين، با انجام شش پرواز رفت و برگشت در مسير تهران- آبادان و برعكس فعال بود.
مدير فرودگاه بين المللي آيت الله جمي آبادان افزود: با توجه به مذاكرات صورت گرفته با مسوولان شركت هواپيمايي كيش، برقراري پرواز در مسير كيش- آبادان و برعكس از نيمه تيرماه سال جاري در دستور كار اين شركت قرار دارد.
وي ضمن اعلام آمادگي فرودگاه از انجام پرواز به تمام نقاط كشور گفت: مذاكرات اوليه با شركت هاي هواپيمايي در جهت برقراري پرواز در مسير دبي صورت گرفته است.
رضايي تصريح كرد: همجواري فرودگاه آبادان با كشور عراق اگر با راهكار استراتژيك هدايت شود، مي تواند موجب تغيير و تحول در منطقه شود.
شركت هاي هواپيمايي در حال حاضر با انجام 84 پرواز هفتگي در مسيرهاي خارك، تهران، اصفهان، شيراز، بندرعباس و مشهد مقدس ارائه خدمات مي كنند

دیدگاهی بگذارید