پرواز رفسنجان - تهران به 3 روز در هفته افزايش يافت

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري ،حميد صالحي  اظهار داشت: پروازهاي رفسنجان به تهران و برعكس روزهاي شنبه و چهارشنبه صورت مي گرفت كه براي رفاه حال مسافران از 25 فروردين، روزهاي دوشنبه نيز در اين مسير پرواز انجام خواهد شد.
وي به استقبال مردم رفسنجان از مسافرت هوايي اشاره كرد و افزود: در سال جاري پرواز رفسنجان به مشهد مقدس نيز راه اندازي خواهد شد.
وي با اشاره به اين نكته كه توسعه فرودگاه رفسنجان يك ظرفيت بالقوه براي توسعه و ارتقاي جايگاه استان و شهرستان است، تصريح كرد: وجود فرودگاه و ظرفيت پروازي از ظرفيت‌ هايي است كه همواره براي سنجش ميزان رشد منطقه مورد ارزيابي قرار مي‌ گيرد لذا رويكرد ما بر اين است كه اين فرودگاه با ايجاد زيرساخت‌هاي جديد در آن، به توسعه پايدار نزديك‌ تر شود.
جابجايي 14 هزار مسافر از فرودگاه رفسنجان
رئيس فرودگاه بين المللي رفسنجان در ادامه گفت: از اسفند سال 91 تا ابتداي اسفند ماه 92 بيش از 14 هزار مسافر از طريق فرودگاه رفسنجان جابجا شده اند كه از اين تعداد شش هزار و 800 نفر مسافر ورودي و شش هزار و 600 نفر مسافر خروجي بوده اند.
صالحي عنوان كرد: تعداد پروازهاي رفت و برگشت از تهران به رفسنجان و بر عكس در اين مدت 198 پرواز بوده و ميزان بار ورودي و خروجي همراه مسافر 115 هزار كيلوگرم ثبت شده است.
به گفته وي براي بازسازي سطوح پروازي فرودگاه، 60 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است كه اين اعتبار از محل اعتبارات شركت فرودگاه هاي كشور تامين شده است
 

دیدگاهی بگذارید