خبر فوری:ادعای یک روزنامه روسی مبنی بر زنده بودن مسافران هواپیمای مفقود شده مالزی

یک روزنامه روسی به نقل از برخی منابع مدعی شده که مسافران هواپیمای مفقود شده متعلق به خطوط هوایی مالزی زنده هستند.این منابع مدعی شده اند که هواپیما در نزدیکی قندهار افغانستان نگهداری می شود.
 برخی منابع اطلاعاتی مدعی شده اند که پرواز خطوط هوایی مالزی MH 370 که در تاریخ 8 مارس مفقود و 239 مسافر داشت از سوی برخی افراد ناشناس افراطی ربوده شده است و همه سرنشینان آن در قید حیات هستند.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از العالم، روزنامه روسی "سکوفکسی کمسو مولیتس" بدون ذکر نام منابع امنیتی مذکور نوشت: هواپیمای ناپدید شده مالزی اکنون در نزدیکی قندهار است و یکی از بال های آن شکسته، اما همه مسافران آن زنده هستند.
به گفته یفجینی کازمینوف کارشناس فنی هوانوردی، هواپیمای بوئینگ 777 می تواند بر روی باندهای خاکی با طول حدود 2000 متر هم فرود آید، هرچند چنین فرود اضطراری موجب تخریب برخی از اجزاء هواپیما می شود.

برخی منابع در گفتگو با روزنامه "مسکوویسکی کمسومولیتیس" گفته اند شخصی تروریستی که خلبان های این این پرواز را آموزش داده اند "Hitch" است و این هواپیما هم اکنون در افغانستان بوده و در نزدیکی قندهار واقع در مرزهای افغانستان در مسیر سلسله کوه هایی است.

این منابع مدعی شدند که مسافران در کلبه های دون غذا به سر می برند و 20 تن از کارشناسان چینی دستگیر و در یک زیر زمین در پاکستان به سر می برند.بر اساس گفته آنها احتمالا تروریستها قصد دارند تا با آمریکایی ها و یا چینی ها وارد مذاکره شوند.

این اطلاعات در رسانه های بین المللی منتشر نشده است و این اطلاعات توسط فردی ناشناس در دستگاههای اطلاعاتی که با خبرنگار این روزنامه در ارتباط است منتشر شده است.

گردآوری اخبار : آداک سفر پایا

دیدگاهی بگذارید